Zde máte prostor pro svoje komentáře – jak k obsahu stránek, tak i k odpovědím a pomoci, kterých se vám zde dostalo. Budu rád, když se sem vrátíte třeba i po nějaké době, a s odstupem zhodnotíte celkový přínos zde obdržených informací.

A když si pomoc, které se vám zde možná dostalo, nenecháte jen pro sebe - a dáte ji dál.

"Může se zdát, že veškerá snaha udělat nás svět lepším je jen malá kapka v nekonečném oceánu. Ale  z čeho se skládá oceán - když ne z kapek ?"   [Atlas Mraků, 2012]

Přeji všem hodně štěstí a ochranu vyšších bytostí Usmívající se.

Prosím, dotazy na výklad mi nepište sem, ale posílejte na email uvedený v záložce Poradna, děkuji ! Pokud mi dotaz napíšete sem, zůstane bez reakce. Děkuji za pochopení.


Autor: Jana
Datum: 21/06/2015
Přeji krásný večer Vláďo,
omlouvám se, že píši až teď, ale musela jsem ten Váš výklad trošku vstřebat. Přiznám se, že včera nad tím ukáplo i pár slziček, ale přikládám to k tomu, že jsem měla emočně náročný den.
Co k tomu říct, moc Vám ze srdce děkuji, vše co je ve výkladu napsáno je pravda a ve skrytu duše jsem to věděla, jen jsem si to nechtěla připustit! Musím na sobě opravdu hodně zapracovat a už teď vím, že to nebude jednoduché.Otevřel jste mi oči!Takže ještě jednou Vám vřele děkuji!
Autor: Lenka
Datum: 21/05/2015
Vláďo, moc Vám děkuji za Váš výklad. Velice si toho vážím a skláním se s obdivem k Vašemu umění. Umíte velice dobře číst mezi řádky a otvírat lidem oči. Vše co jste mi napsal, je jakoby to psala moje duše, mé srdce. Je to o pocitech, které cítím, o rozumu , který si nechce připustit to, co volá srdce.Vše co jste napsal je můj život, jen si možná nechci připustit, že ten život až tak nežiji, ale přežívám.
Nechť Vaše dobrá víra slouží všem, kdo potřebují poradit, popostrčit, otevřít oči.
S velkou úctou a díky. Lenka
Autor: Ivana
Datum: 18/04/2015
Vláďo moc Vám děkuji za Váš čas který jste mi věnoval výkladem. Moc si toho vážím! Jsou to pro mě zajímavé informace a docela jste mě uklidnil a cítím že stres za mě pomalu opadá :-) Určitě Vám zde ještě za nějaký čas napíšu a budu informovat jak se věci vyvíjí :-)
Ještě jednou Vám velice děkuji a přeji Vám v životě jen štěstí a samé šťastné karty :-)
Ivana
Autor: Michaela
Datum: 08/03/2015
Velice dekuji za vas cas, ktery jste venoval memu vykladu. Byl trefny a zmirnil me obavy ze soucasne situace. Urcite doporucuji a jeste jednou velke DIKY!
Autor: Katarína
Datum: 22/02/2015
Dobrý den ,pane Vládo,chci Vám velice poděkovat za Váš čas strávený nad mým výkladem, velice si toho vážím a musím Vám napsat že po tom co jsem si vše přečetla jsem cítila úlevu.Úlevu nad tím co mne čeká v budoucnu a to hlavně kvůli dětem,to že to vše zvládnu a dokážu se o ně postarat.Měla jsem velkou obavu z budoucnosti ale už se toho nebojím, dodalo mi to odvahu.Váš výklad,popis povah všech osob je úžasný,vše souhlasí .Váhala jsem jak jste psal zvažovala zda vstoupit do toho manželství či ne,už na začátku jsem měla pochybnosti,pořád mi tam něco na manželovy nesedělo,měla jsem poslechnout svůj vnitřní hlas.Moc Vám za vše děkuji,opravdu mne to pomohlo a určitě si vezmu Vaše doporučení k srdci,to co mi karty radí.Přeji Vám at se Vám daří a máte úspěch a spokojenou klientelu,určitě Vás doporučím pokud by někdo potřeboval výklad, protože jste opravdu dobrý.Ještě jednou velké díky,cením si toho a vážím.Katarína.
Autor: Monika
Datum: 19/02/2015
Dakujem Vláďo za výklad. Konečne niekto kto zrozumiteľne a ľudskou rečou píše. Samozrejme ste sa trafil do popísanej situácie, i keď som neposkytla podrobné infornácie. Zatiaľ najlepší výklad aký mi bol v živote poskytnutý, a samozrejme s najlepším prístupom. Oceňujem veľmi. Určite odporúčam!!!!
Autor: Hynek
Datum: 13/02/2015
Žel se mi neuložil předevčírem komentář, tak jen stručně: DÍKY Vláďo.
Jak na Vás zapůsobil obdržený výklad po jeho přečtení? zajímavě
Jak dobré a moudré byly obdržené rady/doporučení?
byly dobré
Ovlivnil výklad karet vaše další chápání a jednání?
částečně
Jak pro Vás bylo těžké výklad přijmout a pochopit?
okamžitě jsem se ztotožnil
Jak se shodoval popis povah lidí uvedených v dotazu
se skutečností? z větší části ano
Uvědomil/a jsem si při čtení výkladu něco důležitého a nového? něco ano
Jak se splnily prognózy a předpovědi?
bez odpovědi - vrátím se po čase
Pomohl Vám obdržený výklad ve Vašem dalším životě? dtto, ale již dnes - ano
Nechal/nechala byste si po této zkušenosti v podobné situaci znovu vyložit karty? určitě ano
Myslíte si, že výklad karet může skutečně fungovat
a pomáhat? pravděpodobně ano
Myslíte si, že bych měl nadále lidem poskytovat své
výklady? ano

Autor: helena
Datum: 12/02/2015
Moc, moc Vám děkují za výklad
Autor: Markéta
Datum: 28/01/2015
Dobrý den mam zájem o váš výklad karet co vše k tomu je potřeba? Děkuji Markéta
Autor: Edita
Datum: 24/01/2015
Dobrý večer moc vás prosím o výklad ,nevím co vše potřebujete vědět děkuji moc s pozdravem Edita 19.4.1972
Created by pc.malan.cz
Přihlášení
jméno heslo
zavřít
přihlásit se