Zde máte prostor pro svoje komentáře – jak k obsahu stránek, tak i k odpovědím a pomoci, kterých se vám zde dostalo. Budu rád, když se sem vrátíte třeba i po nějaké době, a s odstupem zhodnotíte celkový přínos zde obdržených informací.

A když si pomoc, které se vám zde možná dostalo, nenecháte jen pro sebe - a dáte ji dál.

"Může se zdát, že veškerá snaha udělat nás svět lepším je jen malá kapka v nekonečném oceánu. Ale  z čeho se skládá oceán - když ne z kapek ?"   [Atlas Mraků, 2012]

Přeji všem hodně štěstí a ochranu vyšších bytostí Usmívající se.

Prosím, dotazy na výklad mi NEPIŠTE SEM, ale posílejte na email uvedený v záložce Poradna, děkuji ! Pokud mi dotaz napíšete sem, zůstane bez reakce. Děkuji za pochopení.


Autor: Veronika
Datum: 23/09/2016
Dobrý večer je mi 25let a zajímá mne ma budoucnost ohledně vstahu zda mi nikdo přijde ještě do života dekuji
Autor: Miloslava
Datum: 07/01/2016
Dobrý den Vláďo,
mockrát Vám děkuji za Váš čas věnovaný mému výkladu a rychlou odpověď.Váš výkladu mě pomohl pochopit hodně věcí.
S pozdravem Miloslava.
Autor: Ivana
Datum: 25/11/2015
dobrý den, moc bych chtěla touto cestou poděkovat Arwen za výklad. Pomohla mi pochopit věci, které se teď dějí. I když přítomnost je deprimující a budoucnost mlhavá, vím proč a co dál. To mi moc pomohlo. Děkuji
Autor: Eva
Datum: 10/08/2015
Dobrý večer,
velmi si vážím Vaší pomoci.
Děkuji Vám.
Eva
Autor: Janina
Datum: 05/08/2015
Dobrý večer,Vláďo,z celého srdce Vám chci poděkovat za rychlou odpověď a moudré rady pro mně i výklad pro mé syny-dvojčata. Jak už jsem Vám psala do emailu,moc se mi líbí Váše stránky, úvahy a články.A tak jako Vy pomáháte druhým,budu se snažit i já pomáhat tam,kde je potřeba,v rámci svých možnosti,abych přispěla tou *kapkou do oceánu*.:-) Přeji Vám hodně zdraví,lásky a pohody.
Autor: Jana
Datum: 28/07/2015
Vřelé poděkování
Děkuji Vám pane Vláďo za rychlou pomoc a podporu Vaším výkladem. Jste zlatý člověk. Moc a moc děkuji!!!
Autor: Lenka
Datum: 21/07/2015
Dobrý večer, mnohokrát vám děkuji. Nemohu ani najít správná slova. Snad jen, že jste výjimečný. Děkuji vám. Přeji vsechno dobre. Lenka / pan Lenk /
Autor: Veronika
Datum: 03/07/2015
Mockrát panu Vláďovi děkuji za výklad, sedí to uplně přesně a pomohl mi i pár věcí pochopit či si je nějak poskládat. Velmi si toho vážím a ze srdce ještě jednou děkuji.
Autor: Jana
Datum: 21/06/2015
Přeji krásný večer Vláďo,
omlouvám se, že píši až teď, ale musela jsem ten Váš výklad trošku vstřebat. Přiznám se, že včera nad tím ukáplo i pár slziček, ale přikládám to k tomu, že jsem měla emočně náročný den.
Co k tomu říct, moc Vám ze srdce děkuji, vše co je ve výkladu napsáno je pravda a ve skrytu duše jsem to věděla, jen jsem si to nechtěla připustit! Musím na sobě opravdu hodně zapracovat a už teď vím, že to nebude jednoduché.Otevřel jste mi oči!Takže ještě jednou Vám vřele děkuji!
Autor: Lenka
Datum: 21/05/2015
Vláďo, moc Vám děkuji za Váš výklad. Velice si toho vážím a skláním se s obdivem k Vašemu umění. Umíte velice dobře číst mezi řádky a otvírat lidem oči. Vše co jste mi napsal, je jakoby to psala moje duše, mé srdce. Je to o pocitech, které cítím, o rozumu , který si nechce připustit to, co volá srdce.Vše co jste napsal je můj život, jen si možná nechci připustit, že ten život až tak nežiji, ale přežívám.
Nechť Vaše dobrá víra slouží všem, kdo potřebují poradit, popostrčit, otevřít oči.
S velkou úctou a díky. Lenka
Created by pc.malan.cz
Přihlášení
jméno heslo
zavřít
přihlásit se