Já i moje žena se zabýváme filozofií a životní cestou. Jsme žáky Duchovní university Bytí, vedené naším učitelem panem Tomášem Pfeifferem (www.dub.cz).

Životní pohledy a získané poznatky se snažíme předávat druhým i formou knih, které jsme napsali : 

 Vladislav Šíma :                                         Irena Šímová :

   

 Informace o obou knihách :

 ============================================================================

Tato kniha vychází z filozofie Bytí čekého přinašeče pana Josefa Zezulky a představuje zcela nový, jednotící pohled na světovou astrologii. Ukazuje nejen cestu k propojení všech současných světových astrologických systémů do jednoho jediného, ale i k sjednocení astrologie s Bohem i s vědou. Vždyť vše je doslova jedno a totéž. Po jejím pozorném přečtení budete vědět, odkud se berou znamení západního i čínského zvěrokruhu, proč je jich právě 12 a budete si sami schopni odvodit jejich další a další vlastnosti. Totéž platí pro vlastnosti planet, aspektů, astrologických domů atd.

V knize je také poprvé publikováno to, o čem hovoří mnohá proroctví. V relativně blízké budoucnosti dojde k zásadnímu přeuspořádání na povrchu naší planety, podobnému, jako když před 12.000 -13.000 lety zanikla Atlantida. Kniha předpovídá a vysvětluje čas, kdy k tomuto náhlému ději opět dojde.  

Ke pochopení knihy není nutno mít žádné předchozí astrologické či filozofické znalosti - vše je vysvětleno od samotných základů. Na jejím vzniku se podílela celá řada bytostí - vtělených i nevtělených. Největší zásluhu na napsání knihy má můj duchovní učitel, pan Tomáš Pfeiffer, který je pokračovatelem pana Zezulky a spoluautorem  tohoto díla.

Kliknutím na obrázek se dostanete na fcb stránku knihy, kde je uvedena řada dalších informací. Kniha má hmotnost 1,5kg, rozměr 24,5 x 24,5 cm, 382 stran, tvrdé desky, křídový papír a obrazový tisk.

Knihu Fraktální astrologie můžete získat následujícími způsoby

1) Zakoupit na přednáškách Duchovní University Bytí, které jsou pravidelně pořádané ve všech větších městech ČR (https://www.dub.cz/cs/prednasky-tomase-pfeiffera.php)

2) Na E-shopu Duchovní university Bytí (https://www.dub.cz/cs/e-obchod.php)

3) Přímo ode mne s osobním věnováním (velmi rád vám ji pošlu) ! Cena je stejná jako na E-shopu DUB). V tom případě mi napište na email vladislav.sima@sttc.cz a uveďte :

A) Vaše jméno a příjmení
B) Adresu kam chcete knihu zaslat
C) Zda chcete platit dobírkou či bankovním převodem
D) Datum narození ve formátu RRMMDD (pokud chcete platit převodem). Bude použito jako variabilní symbol platby

Cena samotné knihy : 360 Kč
Cena knihy včetně poštovného (ČR) : 428 Kč
Cena knihy včetně poštovného (SR) : 700 Kč
Cena knihy (ČR) včetně postovného a dobírky : 475 Kč

Objednávku Vám obratem potvrdím.

Přeji aby Vám kniha otevřela nové obzory a přiměla k zamyšlení nad naším světem i smyslem našeho života.

S úctou
Vladislav Šíma

=============================================================================